Otcovská dovolená žádost: Návod krok za krokem

Otcovská Dovolená Žádost

Stáhněte si formulář žádosti o otcovskou dovolenou.

Pro usnadnění vašeho požadavku na otcovskou dovolenou jsme pro vás připravili formulář žádosti ke stažení. Formulář je ve formátu PDF a je k dispozici zdarma. Po stažení si formulář vytiskněte a vyplňte všechny potřebné údaje. Nezapomeňte žádost podepsat a doručit ji vašemu zaměstnavateli. Vzor vyplněné žádosti naleznete na našem webu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na naši infolinku.

Vyplňte všechny potřebné údaje.

Před odesláním formuláře se prosím ujistěte, že jste vyplnili všechna povinná pole. Povinná pole jsou označena hvězdičkou (). Neúplné formuláře nemohou být zpracovány.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme s nimi nakládat s maximální důvěrou. Používáme je pouze pro účely zpracování vaší žádosti a nebudou poskytnuty třetím stranám bez vašeho souhlasu.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Žádost doručte svému zaměstnavateli.

Žádost o volno doručte svému zaměstnavateli včas a v souladu s vnitřními předpisy vaší firmy. Obecně platí, že čím dříve o volno požádáte, tím lépe. Zaměstnavatel tak bude mít dostatek času na případné plánování a zajištění chodu firmy během vaší nepřítomnosti. Žádost by měla být písemná a obsahovat datum, vaše jméno a příjmení, důvod žádosti o volno a datum, od kdy do kdy volno žádáte. Nezapomeňte žádost podepsat.