Nejlepší hry na PS4 v češtině: Zažijte herní pecky s českými titulky!

Nejlepší Hry Na Ps4 V Češtině

Zaklínač 3: Divoký Hon

Je těžké mluvit o nejlepších hrách na PS4 v češtině a nezmínit Zaklínače 3: Divoký Hon. Tato hra od polského studia CD Projekt Red nastavila laťku pro RPG hry neuvěřitelně vysoko. Od úchvatného otevřeného světa plného života a detailů, přes poutavý příběh s nezapomenutelnými postavami, až po propracovaný soubojový systém a nespočet možností, jak ovlivnit herní svět, Zaklínač 3 si právem vysloužil titul jedné z nejlepších her všech dob.

Čeští hráči navíc ocení i skvělou lokalizaci, která hře dodává na autentičnosti a vtáhne je do světa plného magie a nebezpečí ještě hlouběji. Ať už se vydáte po stopách Ciri, budete s Geraltem sázet o peníze v Gwintu nebo jen prozkoumávat krásy herního světa, Zaklínač 3 vám zaručí desítky hodin nezapomenutelné zábavy.

Kingdom Come: Deliverance

...

Hra Kingdom Come: Deliverance od českého studia Warhorse Studios si zaslouží místo v žebříčku nejlepších her na PS4 v češtině. Tato RPG hra s otevřeným světem nás zavede do středověkých Čech roku 1403. Hráči se vžijí do role Jindřicha, syna kováře, který se po ztrátě rodiny a domova přidává k panu Radzigovi Kobylovi a zapojuje se do bojů proti Zikmundovým vojskům.

Kingdom Come: Deliverance se pyšní realistickým pojetím středověku, propracovaným soubojovým systémem a strhujícím příběhem. Hra nabízí rozsáhlý otevřený svět, který si můžeme prozkoumávat pěšky i na koni. Potkáváme historické postavy, plníme úkoly a rozhodujeme se, jakým směrem se bude Jindřichův osud ubírat.

Čeští hráči ocení plnou lokalizaci hry do češtiny, včetně dabingu. Kingdom Come: Deliverance je tak skvělou volbou pro všechny fanoušky RPG her a historického prostředí, kteří hledají pohlcující a nezapomenutelný herní zážitek na PlayStation 4.

Mafia: Definitivní Edice

Pro fanoušky akčních her a otevřeného světa, kteří hledají nejlepší hry na PS4 v češtině, je Mafia: Definitivní Edice nutností. Tato kompletní rekonstrukce kultovní klasiky z roku 2002 vás přenese do zločineckého podsvětí Lost Heaven, fiktivního amerického města 30. let.

Hra nabízí vylepšenou grafiku, rozšířený příběh, nové herní mechanismy a české titulky, díky čemuž si ji užijí i hráči, kteří neholdují angličtině. Vžijte se do role taxikáře Tommyho Angela, který se nečekaně zaplete s mafiánskou rodinou Salieriů. Propracujte se v hierarchii organizovaného zločinu, užívejte si jízdy dobovými vozy, účastněte se přestřelek a prožívejte strhující příběh plný zvratů.

Mafia: Definitivní Edice je remaster, který předčil originál ve všech směrech a právem se řadí mezi nejlepší hry na PlayStation 4 v češtině.

A Plague Tale: Innocence

"A Plague Tale: Innocence" je srdceryvný a napínavý stealth-akční adventura, která vás přenese do středověké Francie zamořené krysami a morem. Vžijte se do role Amicie, mladé dívky, která se snaží přežít se svým malým bratrem Hugem uprostřed chaosu a brutality Stoleté války. Hra vás uchvátí strhujícím příběhem, poutavými postavami a temnou atmosférou, která vám nedá spát.

Stealth herní mechaniky vás donutí přemýšlet strategicky a využívat prostředí ve svůj prospěch, abyste se vyhnuli krvelačným krysám i nepřátelským vojákům. Zároveň se budete muset starat o malého Huga a chránit ho před všemi nástrahami. "A Plague Tale: Innocence" je nezapomenutelný herní zážitek, který by si neměli nechat ujít fanoušci příběhových her, stealth akcí a historických dramat. Díky české lokalizaci si hru užijí i hráči, kteří neholdují angličtině.

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human je interaktivní adventura z roku 2018, která vyšla exkluzivně pro PlayStation 4. Hra se odehrává v blízké budoucnosti v Detroitu, kde se androidi stali běžnou součástí společnosti. Hráč ovládá tři různé androidy – Connor, Kara a Markus – a prožívá příběh z jejich pohledu. Každá postava má své vlastní motivace a cíle a hráčova rozhodnutí ovlivňují jejich osudy i osud celého Detroitu.

Hra Detroit: Become Human se právem řadí mezi nejlepší hry na PS4 v češtině. Nabízí napínavý a emotivní příběh, který nutí k zamyšlení nad otázkami svobodné vůle, diskriminace a lidskosti. Hra se může pochlubit skvělou grafikou, filmovým zpracováním a vynikajícími hereckými výkony. Díky české lokalizaci si hru užijí i hráči, kteří nevládnou angličtinou. Pokud hledáte nezapomenutelný herní zážitek na PlayStation 4, Detroit: Become Human by vám rozhodně neměl uniknout.

Life is Strange

Life is Strange je perfektní volbou, pokud hledáte něco víc než jen akční hru. Tato epizodická adventura vás vtáhne do světa Max Caulfield, studentky fotografie, která objeví schopnost manipulovat s časem. Prozkoumejte malebné městečko Arcadia Bay, budujte vztahy s nezapomenutelnými postavami a řešte záhady, které vás donutí zpochybňovat vaše morální zásady. Díky české lokalizaci si příběh užijete naplno a ponoříte se do atmosféry hry.

Hra Life is Strange je skvělým příkladem, jak silný a emotivní zážitek dokáže videohra zprostředkovat. Její kombinace poutavého příběhu, sympatických postav a originální hratelnosti z ní dělá jednu z nejlepších her na PS4 v češtině.

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn je bez debaty jedna z nejlepších her, které kdy na PlayStation 4 vyšly. Ať už hledáte nejlepší hry na PS4 v češtině, nebo jen ty nejlepší hry na PlayStation 4 obecně, Horizon Zero Dawn by ve vašem seznamu neměla chybět. Tato akční RPG od Guerrilla Games vás zavede do postapokalyptického světa ovládaného roboty připomínajícími dinosaury. V roli mladé lovkyně Aloy se vydáte odhalit tajemství minulosti a zachránit svět před zkázou.

Hra vás uchvátí strhujícím příběhem, sympatickými postavami a úchvatným grafickým zpracováním, které patří k tomu nejlepšímu, co na PlayStationu 4 uvidíte. Boj s mechanickými monstry je dynamický a napínavý a vyžaduje taktické myšlení a dobrou znalost slabých míst jednotlivých strojů. Kromě hlavní dějové linie na vás čeká i spousta vedlejších úkolů, sběratelských předmětů a výzev, které vám prodlouží herní dobu na desítky hodin.

Uncharted 4: A Thief's End

Hledáš ty nejlepší hry na PS4 v češtině? Tak to nesmíš minout Uncharted 4: A Thief's End! Tohle akční dobrodružství od Naughty Dog posouvá hranice žánru na novou úroveň. Vžij se do kůže Nathana Drakea, který se po letech vrací k nebezpečnému životu hledače pokladů. Spolu se svým bratrem Samem se vydává na cestu za pirátským pokladem kapitána Averyho. Čeká tě dechberoucí grafika, napínavý příběh plný zvratů a propracované herní mechaniky.

Uncharted 4: A Thief's End je právem považován za jednu z nejlepších her na Playstation 4 v češtině. Nabízí desítky hodin zábavy, ať už se pustíš do hraní příběhové kampaně nebo si užiješ adrenalinovou akci v multiplayeru. Pokud hledáš nezapomenutelný herní zážitek, Uncharted 4: A Thief's End by neměl chybět ve tvé sbírce.

The Last of Us Part II

The Last of Us Part II je hra, kterou nelze ignorovat, když mluvíme o nejlepších hrách na PS4 v češtině. Toto pokračování oceňované postapokalyptické adventury od studia Naughty Dog posouvá hranice vyprávění, grafického zpracování a hratelnosti na novou úroveň. Příběh Ellie a Joel se vrací, ale tentokrát je vše temnější, brutálnější a emotivnější.

Hra vás vtáhne do světa zničeného pandemií a donutí vás zpochybňovat vaše morální hranice. The Last of Us Part II je mistrovským dílem, které nastavuje laťku pro videohry na konzoli PlayStation 4. Ať už jste fanoušky prvního dílu, nebo hledáte nezapomenutelný herní zážitek, The Last of Us Part II by nemělo chybět ve vaší sbírce nejlepších her na PlayStation 4.

God of War

God of War je akční adventura z roku 2018, která je k dispozici exkluzivně na PlayStation 4. Hra je osmou hlavní částí série God of War a odklání se od řecké mytologie předchozích her a zaměřuje se na severskou mytologii. Hráči ovládají Krata, bývalého řeckého boha války, který se snaží vyrovnat se svou minulostí a vychovat svého syna Atrea v drsném světě severských bohů.

God of War je považována za jednu z nejlepších her na PlayStation 4 a získala široké uznání kritiky za svůj strhující příběh, propracované postavy, ohromující grafiku a uspokojivý bojový systém. Hra získala řadu ocenění, včetně ceny za hru roku na The Game Awards 2018.

Hra je známá svým filmovým pojetím, které se vyznačuje absencí střihů a dynamickou kamerou, která sleduje Krata a Atrea v průběhu celého jejich dobrodružství. Bojový systém je brutální a uspokojivý, s důrazem na strategické využití Kratůvých zbraní a Atreových magických schopností.

God of War je hra, která by neměla chybět v žádné sbírce fanoušků akčních adventur. Její strhující příběh, propracované postavy, ohromující grafika a uspokojivý bojový systém z ní dělají nezapomenutelný zážitek.

Spider-Man

Spider-Man od Insomniac Games je bezpochyby jedna z nejlepších her na PS4 v češtině. Hra nabízí úžasný zážitek z houpání se na pavučinách otevřeným světem New Yorku, strhující příběh a dynamický soubojový systém. Čeští hráči ocení i kvalitní českou lokalizaci, díky které si příběh užijí naplno.

Hra se právem řadí mezi nejlepší hry na PlayStation 4 v češtině a sklízí chválu od hráčů i kritiků. Pokud hledáte akční adventuru s poutavým příběhem a zábavnou hratelností, Spider-Man je jasná volba.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima je vizuálně ohromující akční adventura, která vás přenese do feudálního Japonska roku 1274. Vžijte se do role Jina Sakai, samuraje, který se musí uchýlit k netradičním metodám boje, aby osvobodil ostrov Tsushima od mongolské invaze. Hra nabízí obrovský otevřený svět, který si můžete prozkoumávat buď tradičním způsobem samuraje, nebo jako pověstný „Duch“, který se uchyluje k taktice stealth.

Vyberte si mezi akcí nabitými souboji s katanou a lukem, nebo se staňte mistrem utajení a likvidujte nepřátele ze stínů. Svět Ghost of Tsushima je plný vedlejších úkolů, tajemství a sběratelských předmětů, které vám poskytnou desítky hodin zábavy. Hra se může pochlubit dechberoucím vizuálním zpracováním, epickým soundtrackem a strhujícím příběhem o cti, zradě a naději. Pro fanoušky akčních adventur a japonské kultury je Ghost of Tsushima jednoznačnou volbou a právem patří mezi nejlepší hry na PS4 v češtině.

Death Stranding

Hideo Kojima, tvůrce legendární série Metal Gear, se vrací s novou, originální akční adventurou V roli Sama Bridgese, kurýra v postapokalyptické Americe, se hráči vydávají na nebezpečnou cestu, aby znovu spojili rozdělenou společnost. Hra se pyšní filmovým příběhem plným zvratů, dechberoucí grafikou a unikátním herním systémem, který klade důraz na kooperaci mezi hráči. Death Stranding je netradiční a emocionální zážitek, který si nesmí nechat ujít žádný fanoušek kvalitních her na PlayStation 4.

Death Stranding je jednou z nejlepších her na PS4 v češtině, a to i díky české lokalizaci formou titulků. Díky tomu si příběh a dialogy užijí i hráči, kteří neholdují angličtině. Hra nabízí desítky hodin napínavé zábavy, ať už se vydáte na cestu sami, nebo se spojíte s ostatními hráči online.

Days Gone

Days Gone je akční adventura z roku 2019, která se odehrává v postapokalyptickém světě ovládaném nakaženými tvory zvanými Freakeři. Hráči se ujímají role Deacona St. Johna, motorkáře a lovce odměn, který se snaží přežít v drsném a nebezpečném prostředí. Hra Days Gone, která se může pochlubit otevřeným světem a klade důraz na přežití, jízdu na motorce a crafting, si získala oblibu pro svůj strhující příběh, napínavou hratelnost a detailně zpracované prostředí. Díky české lokalizaci si hráči mohou naplno užít poutavý příběh a atmosféru hry. Days Gone je skvělou volbou pro fanoušky akčních adventur a her s otevřeným světem a právem se řadí mezi nejlepší hry na PS4 v češtině.

Control

Control je akční adventura z pohledu třetí osoby, která vás vtáhne do světa tajemství a nadpřirozena. Jako Jesse Fadenová, nová ředitelka Federálního úřadu pro kontrolu, musíte prozkoumat záhadnou budovu Staršího domu a bojovat s nepřátelskými silami, které ji infikovaly. Hra se pyšní dynamickým soubojovým systémem, který kombinuje střelbu, telekinezi a další nadpřirozené schopnosti. Svou postavu si můžete upravovat a vylepšovat, abyste se lépe vypořádali s náročnými nepřáteli a bossy. Control je vizuálně ohromující hra s napínavým příběhem a hlubokou atmosférou, která vás chytne a nepustí.