Nejlepší hry na PS4 pro dva: Zažijte zábavu ve dvou!

Nejlepší Hry Na Ps4 Pro Dva

A Way Out

Existuje cesta ven z bludného kruhu stresu a úzkosti? Ano, ale vyžaduje to úsilí a odhodlání. Prvním krokem je identifikace a pochopení spouštěčů stresu. Co vás nejvíce zatěžuje? Práce, vztahy, finance? Jakmile si uvědomíte zdroje stresu, můžete začít hledat způsoby, jak je zvládat.

Důležitá je relaxace a péče o sebe. Dopřejte si dostatek spánku, zdravě se stravujte a pravidelně se hýbejte. I krátká procházka v přírodě dokáže zázraky. Nebojte se říct si o pomoc, ať už od přátel, rodiny nebo odborníka.

It Takes Two

„It Takes Two“ je kooperativní akční adventura, která si vysloužila uznání kritiky a získala ocenění Hra roku 2021. Vypráví příběh manželů May a Codyho, kteří se ocitnou proměnění v panenky. Aby se mohli vrátit do svých těl, musí spolupracovat a překonávat výzvy v kouzelném a miniaturním světě. Hra je plná kreativity, humoru a emocí a nabízí jedinečný a nezapomenutelný zážitek pro dva hráče.

Unravel 2

Unravel Two je plošinovka s důrazem na kooperaci, kde se hráči ujímají role dvou malých stvořeníček z vlny, zvaných Yarnys. Ti jsou propojeni nití, která jim umožňuje zdolávat překážky a řešit hádanky společně. Hra klade důraz na spolupráci a komunikaci mezi hráči, jelikož mnoho hádanek vyžaduje koordinaci a důvtip.

Kromě kooperativního režimu nabízí Unravel Two i možnost hrát sólo. V tomto případě hráč ovládá obě postavičky a přepíná mezi nimi dle potřeby. Hra se odehrává v malebném prostředí inspirovaném severskou přírodou a nabízí okouzlující vizuální stránku s propracovanými detaily a atmosférickou hudbou.

Moving Out

Stěhování z domu rodičů je velký krok do dospělosti. Přináší spoustu svobody, ale i zodpovědnosti. Předtím, než se do toho pustíte, promyslete si pár věcí. Máte dostatek financí na nájem, energie a jídlo? Dokážete se postarat o domácnost? Jste připraveni na samotu, která s bydlením o samotě někdy přichází? Pokud si na všechny otázky odpovídáte ano, pak jste připraveni na vlastní bydlení. Nezapomeňte si vybrat lokalitu, která vám bude vyhovovat – s dobrou dostupností do práce či školy a s obchody a službami v dosahu. Ať už se rozhodnete pro vlastní byt, sdílené bydlení s kamarády nebo pronájem pokoje, přejeme vám, ať se vám v novém domově líbí!

Overcooked! 2

Je to chaotická a zábavná kooperativní hra pro 1 až 4 hráče. Hráči se ujímají role kuchařů v bizarních a nepředvídatelných kuchyních. Cílem je připravovat a servírovat jídla včas a podle přání zákazníků. Overcooked! 2 staví na základech svého předchůdce a přidává nové úrovně, recepty, herní mechanismy a postavy. Mezi novinky patří možnost házení ingrediencí, dynamické úrovně, online multiplayer a nové herní režimy. Hra je známá svou vysokou obtížností, která prověří i ty nejzkušenější kuchařské týmy. Overcooked! 2 je ideální volbou pro párty hry nebo pro zábavu s přáteli a rodinou.

Cuphead

Cuphead je nezávislá videohra žánru „run and gun“, vyvinutá a vydaná kanadským studiem MDHR. Hra se vyznačuje unikátním grafickým stylem inspirovaným americkými kreslenými filmy z 30. let 20. století, konkrétně díly od studií Fleischer Studios a Walt Disney Productions.

V Cupheadu hráči ovládají Cupheada nebo Mugmana (v režimu pro jednoho hráče nebo pro dva hráče v kooperaci) při jejich snaze splatit dluh ďáblu. K tomu musí porazit sérii náročných bossů a probojovat se rozmanitými úrovněmi. Hra je známá svou vysokou obtížností, která je ale férová a odměňuje hráče za učení se útoků nepřátel a zdokonalování svých schopností.

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 je bojová hra vydaná v roce 2019, která si získala obrovskou popularitu po celém světě. Hra nabízí širokou škálu hratelných postav, z nichž každá má svůj unikátní styl boje a brutální fatality. Příběh hry se točí kolem Kroniky, bohyně času, která se snaží obnovit rovnováhu ve světě Mortal Kombat. Hráči se utkají v epických soubojích napříč různými dimenzemi a časy. Mortal Kombat 11 je známý svým propracovaným bojovým systémem, grafickou věrností a temnou atmosférou. Hra se dočkala i rozšíření Aftermath, které přidává nové postavy, příběhový obsah a herní režimy.

FIFA 23

FIFA 23 je poslední díl fotbalové série od EA Sports, která nese název FIFA. Od příštího roku ponese série název EA Sports FC. FIFA 23 přináší řadu novinek, včetně vylepšené grafiky díky technologii HyperMotion2, rozšíření ženského fotbalu s přídavkem ženských klubových týmů a aktualizovaných soupisků národních týmů. Hráči se mohou těšit na vylepšený herní zážitek v režimech Kariéra, Volta Football a Pro Clubs. Samozřejmostí jsou i populární režimy Ultimate Team a sezónní eventy. FIFA 23 je k dispozici na platformách PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC a Nintendo Switch.